Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Vítejte na stránce meziricko.wbs.cz v sekci Zprávy z obce

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

 

 

 

Dne 3.11.2014 se uskutečnila veřejná schůze zastupitelstva obce Meziříčko po zvolení starosty  tento z moci úřední veřejnou schůzi zrušil. Nová veřejná schůze bude dle jeho vyjádření začátkem prosince.

     Dne 11.11.2014 zvolený starosta rezignoval na funkci starosty a mandát zastupitele.

 

    Dne 24.11.2014 podává zastupitelka Miloslava Zemanová rezignaci na post zastupitelke ústně na veřejném zasedání po  rezignaci odchází z jednání.

    Dne 25.11.2014 potvrzuje svoji rezignaci  v emailové korespondenci ve které uvádí, že zastupitelka paní Michálková v žádném případě nehodlá setrvávat v zastupitelstvu a bude rovněž podývat písemnou rezignaci.

     Do 2.3.2015 nezaslala zastupitelka Miloslava Zemanová písemnou rezignaci na post zastupitele a z toho důvodu je po poradě s právním oddělením MV Praha dne 2.3.2015 vyzvána písemně zastupitelka paní Miloslava Zemanová k podání vyjádření  ke své přednesené rezignaci na post zastupitelky do současné doby toto vyjádření nezaslala. 

     Dne 4.3.2015 osočuje zastupitelka Miloslava Zemanová zastupitele Miroslava Pátka v email korespondenci slovy ,, A když jsme u toho .... Z jakého titulu jste byl přítomen u pozemkových úprav? Rozhodlo o tom zastupitelstvo ? Myslela jsem, že pouze posíláte složenky. "    ( Miroslav Pátek se jednání pozemkových úporav zůčastnil pouze jako fyzická osoba nikoli zastupitel )

 Informace pro  občany   na žádost občana dotaz na Veřejkném zasedání   cestovní vzdálenost  mezi obcí Meziříčko a  Želetava je  5 km. Tedy při účtování cestovného při podání doporučeného dopisu v souladu s z.č. 106/1999 Sb. je logicky účtována i spáteční cesta a to z obce Želetava do obce Meziříčko tedy rovnež 5 km. Je tedy zcela patrné že 5 km + 5 km je celkem 10 km. a tato vzdálenost je vynásobena cenou za 1 km dle platné vyhlášky.

 Rozhodnutím zastupitelstva byla uvolněna finanční částka na zaslání písemností  občanům uvedených na různých podáních a stížnostech  k udělení souhlasu správci osobních údajů t.j  Obecní úřad Meziříčko se zveřejněním osobních údajů dle zákona o osobních ůdajích v rozsahu Jméno a příjmení po obdržení souhlasu budou veškeré písemnosti zveřejněny na uředních deskách.  

 

Upozorňujeme občany, že v budově autobusové čekárny byly nalezeny dvě  použité injekční stříkačky, dá se předpokládat ,  že lze podobné předměty nalézt i jinde. Proto apelujeme na bezpečnost hlavně dětí. Případný nález injekčních stříkaček hlaste na obecní úřad.

 

 

 

TOPlist